Ancak hesabınıza kadimî giriş karşılayıcı ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkızılındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem fail yakınlarımızdan denetleme sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izlem ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoklukla kullanıcı adınızı değkârtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız midein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde durum yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Uymaçi arttırmak midein kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram temassı istediği midein şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çkaldırmak midein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun midein de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişyararlı farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Kesinlikle Sonuç Cebinır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen kişiler midein ne günah ki çok şu denli formül bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok şu denli koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek haddizatında başka kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Erkân: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değkârtirin ve çabucak peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Erkân: Instagram hesabınız çkızılındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram anlayış şifreniz değkârtiğinde veya kullanıcı adınız değkârtiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değkârtirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değkârtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değkârtiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” ya da gâh “değkârikliği son kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız amma çoklukla saldırganlar elektronik posta adresini değkârtirdiği midein sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “güvenlik kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pembetilki.com: Strapon

Haziran 3, 2022

Seo Fiyatları https://biletsatisyetkilisi.name.tr/ https://sondakika.name.tr/ https://tekno.name.tr/ https://androidoyun.name.tr/ https://yuzdeyuzcikanfal.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al